Daiwas MAGSEALED ir tehnoloģija, kas ievieš īpašu šķidru, magnētisku materiālu (magnētisko eļļu), ko izstrādājusi kosmosa inženierija ar nosaukumu “MAGOIL”. “MAGOIL” tiek izmantots, lai izveidotu ūdens un putekļu izturīgu barjeru. Atšķirībā no parastajām eļļām MAGOIL var sacietēt, izmantojot magnētisko spēku, radot praktisku risinājumu, kā noslēgt spoles mehānismus no ūdens un putekļu iekļūšanu tajā.

.

MAGSEALED mērķis. Izmantojot šo tehnoloģiju un kosmosa inženieriju, Daiwa ir pilnveidojusi spoles ūdensizturību, bloķējot pat mikrolīmeņa ārējos vides faktorus.
Ar MAGSEALED tehnoloģiju, makšķerēšanas spole veic savu griešanos šajā mezglā gandrīz ar nulles berzi, kas jūtami atvieglo kopējo spoles darbību.

Daiwas izstrādes komandas galvenais uzsvars bija uz galveno spole pāri un gultņiem, šīs ir divas galvenās sastāvdaļas, kas jāaizsargā, lai saglabātu kopējo spoles vieglo un ilgmūžīgo veiktspēju.

APKOPSPOLI.LV makšķerēšanas spoļu servisā ir un tiek izmantota Daiwas “MAGSEALED” magnētiskā eļļa. Katra Daiwas spole, kurai ir šī tehnoloģija, nonākot pie APKOSPOLI.LV, apkpes laikā tiek uzpilīta no jauna ar Daiwas “MAGSEALED” eļļu, lai klients pēc spoles apkopes saņemtu savu MĪĻOTO spoli tādu, kādu to ir radīšuši DAIWAS inženieri no paša sākuma.

Veic laicīgi apkopi savām spolēm pie APKOPSPOLI.LV, lai velkot savu MŪŽA ZIVI nebūtu pārsteigumi.

Cieņā, Apkop Spoli