Privātuma politika

Vispārīgie noteikumi

1. SIA “ANDRIIART” (reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, reģ.nr.40203365502, juridiskā adrese: Ed.Veidenbauma iela 4-7, Tukums, LV-3101, Latvija) (turpmāk – ANDRIIART), ir Pārzinis, kas izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības Latvijā.

2. Privātuma politika sniedz informāciju par to, kā ANDRIIART vāc, apstrādā, glabā, kopīgo, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, kad tiek izmantoti mūsu pakalpojumi, tādējādi nodrošinot, ka Klienta personas dati tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un Klientam pārredzamā veidā, saskaņār ar datu aizsardzības regulām.

3. Apstrādājot personas datus, ANDRIIART ievēro Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus, atbildīgo institūciju izdotos saistošos norādījumus un noteikumus, kā arī Eiropas Savienības normatīvos aktus.

4. Šī Privātuma politika attiecas uz ikvienu datu subjektu, kuru personas datus apstrādā ANDRIIART.

5. SIA „ANDRIIART” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīti paziņojumi/atgādinājumi par uzsāktajiem un nepabeigtajiem preču pasūtījumiem no apkopspoli.lv

6. Lietojot interneta vietni apkopspoli.lv, ANDRIIART var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
6.1. tīmekļa vietnes kopējo apmeklējumu skaitu;
6.2. apkopspoli.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus;
6.3. IP adreses;
6.4. citus datus, kas tiek izmantoti sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu apkopspoli.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

Personu datu iegūšana

7. ANDRIIART iegūst personu datus, kad klients:
7.1.iegādājas produktus vai pakalpojumus apkopspoli.lv vietnē, veicot klienta identifikāciju;
7.2 pierakstās jaunumu saņemšanai no apkopspoli.lv vietnes:
7.3. jautā produktu vai pakalpojumu piedāvājumu vai sazinās ar ANDRIIART saistībā ar produktu, pakalpojumu vai sūdzību vai pieprasot jebkāda veida informāciju identificējot klientu;
7.4. piedalās konkursos, loterijās vai aptaujās;

Personas datu apstrādes mērķi un tiesiskie pamati

8. Klienta piekrišana – Klients, kā personas datu subjekts, pats dod piekrišanu personas datu vākšanai un apstrādei noteiktiem mērķiem.

9. Piedāvājumu sagatavošana, pakalpojumu, preces un distances līguma, rēķinu sagatavošana, noslēgšana un piegādes nodrošināšana tiek veikta apstrādājot noteiktus personas datus, kas tiek savākti pasūtījuma vai pakalpojuma piedāvājuma sagatavošanas laikā.

10. Klientu informēšana par jaunumiem un aktuālajiem piedāvājumiem.

11. Klienta sūdzību izskatīšana saistībā ar pārdotajām precēm vai sniegtajiem pakalpojumiem.

12. Biznesa plānošana un analītika.

13. Ar normatīvo aktu noteikta juridiskā pienākuma izpilde.

14. Leģitīmās intereses nodrošināšana.

ANDRIIART ir tiesīgs apstrādāt šādus personu datus:

15. Vārds, uzvārds, personas kods, rēķina izrakstīšanas adrese, piegādes adrese, , telefona numurs un e-pasta adrese.

16. Personu apliecinošo dokumentu dati (dokumenta numurs, izdošanas datums un vieta, utt.).

17. Komunikācijas dati – e-pasts, vēstule vai cita informācija, kas saistīta ar Klienta komunikāciju ar ANDRIIART.

18. Klienta IP adreses informācija.

Klienta personas datu nodošana trešajām pusēm

19. ANDRIIART ir tiesības nodot personas datus trešajām personām preču piegādes īstenošanai – vārds, uzvārds, e-pasts, telefona nr., piegādes adrese.

20. ANDRIIART ir pienākums sniegt informāciju par personas datiem tiesībsargājošām iestādēm, tiesai vai citām valsts un pašvaldības iestādēm, ja tas izriet no normatīvajiem aktiem vai attiecīgās iestādes informācijas pieprasījuma.

21. ANDRIIART izsniegs Klienta personas datus tikai nepieciešamā un pietiekamā apjomā atbilstoši normatīvo aktu prasībām un konkrētās situācijas objektīviem apstākļiem.

22. Likumā noteiktos gadījumos ANDRIIART var nodot informāciju trešajām personām. Tāpat ANDRIIART var izmantot ārpakalpojumus, lai nodrošinātu efektīvāku savu funkciju veikšanu.

Personas datu glabāšanas ilgums

23. ANDRIIART glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:
23.1. kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ANDRIIART var realizēt savas leģitīmās intereses;
23.2. kamēr SIA “ANDRIIART” pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
23.3. kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.

Datu drošība un datu labošana

24. Visi klientu personas dati, kas kļuvuši zināmi ANDRIIART, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju.

25. Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi vai vairs neatbilst sākotnēji minētajam datu apstrādes nolūkam atbilstoši Regulas noteikumiem.

26. ANDRIIART veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).

27. Ja Jums šķiet, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību personas datu uzraudzības iestādei, ja pēc vēršanās pie ANDRIIART ar pretenziju Jūsu iebildumi nav tikuši ņemti vērā.

28. apkopspoli.lv vietnes lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu: [email protected]. Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils.

29. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem. Klientam ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: [email protected];

30. ANDRIIART neuzņemas atbildību par jebkādu nesankcionētu piekļuvi personas datiem un/ vai personas datu zudumu, ja tas nav atkarīgs no ANDRIIART, piemēram, Klienta vainas un/ vai nolaidības dēļ.

Izmaiņas Privātuma politikā

31. ANDRIIART ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas interneta vietnē apkopspoli.lv.

Sīkdatnes

32. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, ko var izmantot tīmekļa vietnēs, lai lietotāja pieredzi padarītu efektīvāku. Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. 

33. Likums nosaka, ka mēs varam saglabāt sīkdatnes Jūsu ierīcē, ja tās ir pilnīgi nepieciešamas šīs vietnes darbībai. Citu veidu sīkdatnēm ir nepieciešama jūsu atļauja.

34. Šī vietne izmanto dažādu veidu sīkdatnes. Dažas sīkdatnes tiek izvietotas pēc trešās puses pakalpojumiem, kas parādās mūsu lapās.

35. Mēs izmantojam sekojošas sīkdatnes:

35.1. Tehniskās sīkdatnes: palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkdatiem nevar pareizi funkcionēt.

35.2. Preferences sīkdatnes: ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina veidu, kā vietne darbojas vai izskatās, piemēram, ieteicamo valodu vai reģionu, kurā atrodaties.

35.3. Mārketinga sīkdatnes: tiek izmantotas, lai sekotu līdzi apmeklētājiem tīmekļa vietnēs. Nolūks ir parādīt atbilstošas reklāmas un interesē atsevišķu lietotāju, tādējādi tās ir daudz izdevīgākas izdevējiem un trešo personu reklāmdevējiem.

35.4. Neklasificētas sīkdatnes: īkdatnes, kas atrodas klasificēšanas procesā kopā ar atsevišķiem pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem.

36. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.  

Sīkdatņu apturēšana


37. Ja jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, jūs tās varat bloķēt jūsu pārlūkprogrammas drošības iestatījumos. Tomēr tādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot noteiktus pakalpojumus un funkcijas šajā mājaslapā.

38. Plašāku informāciju par sīkdatņu pārvaldīšanu populārākajās pārlūkprogrammās var atrast šeit:

Chrome
Firefox
Internet Explorer
Safari
iOS

Ja jums nepieciešama papildu informācija par sīkdatnēm, apmeklējiet www.aboutcookies.org