Skip to content

Raksti

Daiwa Morethan 2510PE-H

  Daiwa Morethan 2510PE-H ir ne tikai laba tehniski, bet ir arī vizuāli pie spoles piestrādāts, kas noteikti liks pašam saimniekam priecāties un arī citam copmanim liks uzreiz pamanīt, ka pie kāta ir kas savādāks. APKOPSPOLI.LV saveda kārtībā šo skaistuli. Lai saimniekam spilgti mirkļi ķerot zivis kopā ar šo Japāņu skaistuli ! Visiem pa Trofejai ! Cieņā, Apkop Spoli (apkopspoli.lv)

  Okuma KOMODO SS 364

   🟢 Saņēmu ziņu no sava laba čoma Ingusa, ka Alūksnē dziest ūdens un iespēja noķert kādu TROFEJAS Līdaku. Tad apsverot informāciju, iespējas ir peiņemts lēmums, ka JĀBRAUC. Bet, lai nesanāk, kā kurpniekam ar kurpēm, ir jāuztaisa apkopes savām spolēm. Lietoju jau vairākus gadus, ķerot Trofejas līdakas OKUMA KOMODO SS KDS-364LX multiplikatora spoles. Man personīgi ir 3 gb. Labākais ko uzskatu Cena pret Kvalitāti. Ne reizi… Read More »Okuma KOMODO SS 364

   Grāfiene STELLA 4000

    👑 Grāfiene ”STELLA 4000” pēc 3 sezonu lietošanas smagos apstākļos ķerot Lašus, ieradās pie APKOPSPOLI.LV uz apkopi. Likās uz paplātes un izģērbās pa visam. Spole tika savesta kārtībā, gaita palika viegla un samtaina. Lai saimniekam turpmāk prieka pilni mirkļi un daudz emociju velkot Spožos. Lai visiem pa trofejai ! Cieņā, Apkop Spoli (apkopspoli.lv)

    Makšķeru Riņķu remonts .

     ⚠️ apkopspoli.lv saņēma trauksmes pilnu zvanu ! Vai var palīdzēt, jo piektdien jau ir mači. Pa telefonu šādu lietu saremontēt nevar, lai ved šurp un klātienē arī skatisimies ko var palīdzēt. 🧙‍♂️ Nelielas burvestības un rezultāts redzams. apkopspoli.lv tika galā ar abām problēmām 👍 Piekdien klients varēs ķert Lielās trofejas. Visiem pa Trofejai. Cieņā, Apkop Spoli (apkopspoli.lv)

     ”Vairāklabs”

      Spoļu veterāns un klasika Shimano Twin Power 4000XT ! Kādēļ ne, ja klientam mīļa un atmiņām bagāta ir šī lieliskā spole. Klients palūdza apkopspoli.lv savest spoli kārtībā. Vairs neesot primārā darba spole, bet ik pa laikam tiek lietota. Protams klientam netiek atteikts un sarunājām, ka spolei veicam pilnu apkopi un mainam arī kādu gultni, ja tas ir nepieciešams. Visa izmēra gultņi ir vienmēr uz vietas… Read More »”Vairāklabs”

      Vanquish lauztā kariete ⚠️

       Lieliska spole Shimano Vanquish 2500S – 2016 gada modelis. Līdz brīdim, kamēr kāds, vai tomēr pats saimnieks velta sitienu pa spoles auklas kaseti no virspuses. Un vēl nepamana spoles traumu, turpina makšķerēt. Bet traumu pirmajā brīdī pamanīt ir grūti, jo spoles konstrukcijā ir 2vas vadīklas, kas galveno asi un ass alumīnija karieti notur uz vietas. Redzams pirmajā attēlā- spole uz paplātes. Tikmēr pa korpusa iekšu… Read More »Vanquish lauztā kariete ⚠️

       Kā tas nabags nolocīts 🙂

        Pie apkopspoli.lv ieradās lieliskā Shimano TP C3000 2020 gada. Tiešām laba spole. Bet nedaudz uzmanības un ……???? Kāds no saimnieka viesiem/kolēģiem laivā bija uzsēdies spolei virsū un kā jau nosaukumā minēts 🙂 NABAGS TIKA NOLOCĪTS. Tika salocīta galvenā ass uz kuras ir auklas kasete un un arī spoles rokturis. No šiem defektiem tika bloķēta spoles kopējā darbība. Spolei tika veikta diagnostika un secināts, ka šis… Read More »Kā tas nabags nolocīts 🙂

        Akopspoli.lv un Shimano

         Apkopspoli.lv var oficiāli paziņot, ka ir noslēgts līgums ar SHIMANO ! Kas turpmāk ļaus apkopspoli.lv servisam piegādāt klientiem Oriģinālās daļas pa tiešo no SHIMANO. Viss tiek darīts, lai Shimano spolēm daļas tiktu piegādātas pēc iespējas ātrāk un vairāk sava laika Makšķernieki var pavadīt pie un uz ūdeņiem, ķerot trofejas ar savu mīļāko makšķerēšanas inventāru. Visiem pa Trofejai 🎣 Cieņā, Apkop Spoli (apkopspoli.lv)

         ❤️Arī Dāmas gatavojas

          💖 Ne tikai Kungi, bet arī Dāmas gatavojas makšķerēšanas sezonai un veic ikgadējās spoļu apkopes APKOPSPOLI.LV servisā. Kā tika noskaidrots, tad ne tikai tehniskais stāvoklis ir svarīgs, bet arī krāsu salikums un izskats. Spolei DAIWA PROREX VLT 3000-C tika veikta tehniskā apkope un arī neliels uzlabojums – Knobā bukses saminītas pret gultņiem. Visiem Pa Trofejai Cieņā, Apkop Spoli www.apkopspoli.lv

          Skopais maksā 2x vai …..

           Uz apkopsspoli.lv servisu klients atsūtīja spoli kurai pirms mēneša ir taisīta apkope pie spoļu meistara ……… Meistaru ieteica paziņa. Esot lābākās cenas un kvalitāte. Spole pēc 2 nedēļu lietošanas ir sākusi grūti griezties, ir bijuši gadījumi, kad pat sākusi sprūst. To vai kvalitatīvi veikta spoles apkope, izvērtējiet paši. Ne vienmēr, kas vairāk un visur, tas labāk! Pirmie 2 attēli ir spole pirms apkopi veica APKOPSPOLI.LV… Read More »Skopais maksā 2x vai …..

           ©2022 APKOP SPOLI. ALL RIGHTS RESERVED.