❗️ Spoles Tehnoloģiskais urbums ar skrūvi. 99% makšķernieki ar pieredzi ir pievērsuši uzmanību skrūvei spoles korpusā, bet cik % no visiem zina, kam tas tehnoloģiskais urbums spoles korpusā ir patiesībā domāts? Lielākā daļa no makšķerniekiem nezinot patieso nozīmi, ?atskrūvē skrūvīti un labu domādami, saeļļo spoli. Kas ar šķidru, kas ar biezu smērvielu. Un pēc procedūras spole pārstāj strādāt normāli, bet normāli strādāt pārstāj visiem 100%.

? Pareizā spoles apkopē tiek izmantotas no 3-4 smērvielas (šķidras un biezas), bet nekad viņas netiek jauktas kopā uz vienas detaļas. Tādēļ, ka katra tiek smērēta uz dažādiem spoles mehānismiem. Jūs mani sapratāt, kas notiek tad, kad tiek nekontrolētā daudzumā un neizvēloties konsistenci SAEĻĻOTA spole caur šo korpusa atvērumu.

❗️ Patiesībā šis tehnoloģiskais urbums ar skrūvi ir domāts ūdens izliešanai no spoles korpusa, tad kad spole ir bijusi ūdenī. Līdz brīdim, kamēr tiek nogādāta pie spoles meistara vai līdz mājām. Kur meistars vai pats spoles saimnieks izjauc spoli, iztīra, sasmērē pareizi pa jaunu.


Lai visiem pa Trofejai.
Cieņā, Apkop Spoli