Spoļu veterāns un klasika Shimano Twin Power 4000XT ! Kādēļ ne, ja klientam mīļa un atmiņām bagāta ir šī lieliskā spole.

Klients palūdza apkopspoli.lv savest spoli kārtībā. Vairs neesot primārā darba spole, bet ik pa laikam tiek lietota.

Protams klientam netiek atteikts un sarunājām, ka spolei veicam pilnu apkopi un mainam arī kādu gultni, ja tas ir nepieciešams.

Visa izmēra gultņi ir vienmēr uz vietas apkopspoli.lv spoļu servisā.

Atverot spoli tiek satikts ”VAIRĀKLABS” ! Tā turpmāk sauksim mistisko tēlu, kas ir 200% pārliecināts, ka jo vairāk tiks spolē ielikta smēre, jo tas noteikti ir labāk. Aizdomas, ka ”VAIRĀKLABS” domā, ja nesasmērēs kārtīgi, tad spole negriezīsies un nebūs viss labi. Un ”VAIRĀKLABS” domā, ka nekad vairs spolei netiks veiktas apkopes.

Smēre ir visur, kur vajag un arī kur nevajag. Bet ”VAIRĀKLABS” neaizdomājās, ka smēre var kļūt par abrazīvu brīdī, kad tā tiek izstrādāta. Un tad sākas pretējais proces. Spoles daļas tiek pastiprināti deldētas. Metāla daļas kopā ar smēri veido MELNO smērsmilšpapīru. Tas labi redzams nākamajā attēlā zemāk.

Nekas cits neatliek, kā visu to melno masu tīrīt ārā no korpusa, attīrīt spoles detaļas, lai spoli var sasmērēt ar augstas kvalitātes smērvielām un eļļām.

Apkopspoli.lv spoļu apkopēs izmanto 100% ķīmiski sintezētas sintētiskās smēres un eļļas, kas ļauj lietot smēres un eļļas nelielos daudzumos. Sintētisko smērvielu izstrādes laiks ir ilgāks kā pussintētiskajām vai minerālajām smērvielām. Uz sintētiskajām smērvielām mazāk iedarbojas ārējie faktori (saule, lietus, zemās gaisa temperatūras, ūdens-iekrītot spolei ūdenī). Sintētika ir stabilāka savā darbībā, kas arī ir galvenā priekšrocība. Un sintētiskās smērvielas labāk turās pie materiālu virsmām, ja tās ir attaukotas. Jā, sintētiskās smērvielas ir daudz dārgākas, bet tehniskais un estētiskais baudījums to atsver.

Sintētiskās smērvielas noteikti pagarina spoles mūžu. Pagarina prieku un baudu makšķerniekam :).

Smērēm un eļļām ir jābūt tur, kur tas ir paredzēts. ”VAIRĀKLABS” nav labs.

Veiciet laicīgi savu spoļu apkopes un uzticiet to zinātājiem – apkopspoli.lv un jūsu spole jūs ilgi priecēs ar lieliskām emocijām.

Visiem pa Trofejai !

Cieņā, Apkop Spoli ( apkopspoli.lv )